کار کنان

 نام و نام خانوادگی

 سمت

 محمود آقامحمدیان

 مدیر منطقه

 مظفر حریقی

 معاون منطقه

 مهدی علی حسینی

 مسئول دفتر مدیریت

 اصغر الماسی

 کشیک منطقه

 میراسداله ستاری اسکوئی

رئیس ناحیه سیار 

نام و نام خانوادگی
 سمت
 مسعود شینی رئیس بازرگانی منطقه
احمد مجتهدی  مسئول انبارها و کنترل اسناد مکانیزه
 سمیرا برزگرزاده کارشناس برآورد نیاز و برنامه ریزی عرضه
 حسین ابراهیم خانی کارشناس توسعه مجاری عرضه
 محمد اجاق فقیهی کارمند بازرگانی (انباردار بازرگانی)
 مهدی تیموری کارشناس بازرگانی
نام و نام خانوادگی
 سمت
 اله یار دشتیان رئیس ناحیه مرکزی
 اصغر فیاضی رئیس فروش و مجاری عرضه
 مجتبی شامی کارمند فروش
 اکبر قاسمی کارمند فروش
 عبدالله تقیلو کارمند فروش
 سید جلال حسینی کارمند فروش
 زهره قربانی دبیرخانه  ناحیه
 رباب غفارزاده کارمند فروش
 نام و نام خانوادگی سمت
 سیدحسین اکبری رئیس امور اداری
 ناصر قربانی مسئول خدمات اجتماعی رفاهی و ورزشی
 زهره گیلک  متصدی امور کارکنان
 شهلا ملکیان کارشناس برنامه ریزی و آموزش 
 سعید بدرخانی کارمند دفتری
 صغری حسنلو بایگان
مهناز رادمهر  ماشین نویس
 سیده سعیده احمدی کارمند دفتری
 لیلا زلفخانی مخابرات
 نام و نام خانوادگی سمت
 محمد علیاری مسئول روابط عمومی
 لیلا باقری کارشناس روابط عمومی
 سلمان سلیمانی  کارشناس تکریم ارباب رجوع
نام و نام خانوادگی
 سمت
 علی مقدم رئیس ناحیه ابهر
 محسن حسنی متصدی عملیات
 محمد بحری کارمند فروش
نام و نام خانوادگی
 سمت
 منوچهر اصانلو رئیس ناحیه قیدار
 بیت الله ذوالقدر متصدی عملیات
 رضا خدادادی تلمبه چی یک (جایگاه)
 سعید بیگدلی کارمند فروش
 سید محسن موسوی نژاد کارمند فروش
 نام و نام خانوادگی  سمت
 محمد طارمی رئیس سامانه هوشمند سوخت
 مصطفی برجی  کارشناس سامانه هوشمند سوخت
  نام و نام خانوادگی  سمت
 مهدی مظفر قراملکی کارشناس هماهنگی نظارت و کنترل
 سید حسین غدیری  کارشناس بازرسی
 نام و نام خانوادگی   سمت
 محمدهادی کردلو کارشناس امورحقوقی و پیمانها
 محدرضا حیدری  مشاور حقوقی
  نام و نام خانوادگی    سمت
 ناصر آقایاری مسئول حسابداری عمومی
 جلیل رسولی متصدی حسابداری مالی
 عباس یاری کارشناس اطلاعات مدیریت و خدمات رایانه
 مجید ابوطالبی حسابداری حمل و نقل 
 رویا منصوری کارشناس بودجه و کنترل هزینه ها
 مینا خلجی متصدی سند رسی
 سیما احمدلو
  مسئول خزانه
 نام و نام خانوادگی    سمت
 سحر سلمانیون رئیس برنامه ریزی
 روح الله اخوان کارشناس برنامه ریزی و بهینه سازی
 علی طاعتی کارشناس ارشد اطلاعات مدیریت و خدمات
 محمدمهدی تاج نسائی کارشناس مکانیزه
 حسین محسنی کارشناس مکانیزه
 مجید احمدی کارشناس مکانیزه
 سید مهدی حسینی کارشناس مکانیزه
  نام و نام خانوادگی   سمت
 ابوالفضل عابدینی رئیس حراست
 هوشنگ مالکی  متصدی حفاظت فیزیکی
 کمال احمدی افسر ۲ حراست
 مالک ذاکری افسر۳ حراست
 امیرعلی کردلو افسر ۳حراست
 عبداله حاجیانی پرچینی  افسر ۲ حراست
 فرهاد شاهمرادی افسر۳ حراست
 حسن احمدلو افسر۳ حراست
 محمدرضاصادقی سرنگهبان یک 
حسین  ابراهیم خانی  افسر۲ حراست
 ابراهیم واعظی افسر۲ حراست
 مرتضی حسنی نگهبان حراستی
 سعید اسدی نگهبان حراستی
 مرتضی آقائی نگهبان حراستی
 سعید محمدی نگهبان حراستی
 اکبر عابدینی نگهبان حراستی
 علیرضا یادگاری نگهبان حراستی
 محمدصالح احمدلو نگهبان حراستی
  نام و نام خانوادگی    سمت
 منوچهر اصانلو رئیس مرکز سوختگیری
 ناصر بخشی زارع مسئول تحویل سوخت 
 سعید ابراهیمی راننده 
   نام و نام خانوادگی سمت
 سالار یزدانی  مسئول بهداشت کار صنعتی و محیط زیست
 سیدمجتبی عسگری نژاد مسئول ایمنی و آتش نشانی
 مهدی ندرلو آتش نشان ۲ 
 جواد صادقی مأمور ارشد آتش نشانی
 حسن اشرفی مأمور ارشد آتش نشانی
 سعید میرلو افسر ایمنی و آتش نشانی
 مهدی تقیلو کارمند دفتری
 حمید ناصحی  مامور آتش نشان
 محسن قربانی  مامور آتش نشان
 جبار کریمی مامور آتش نشان
 محمد اجاقلو  مامور آتش نشان
 سید محسن حسینی مامور آتش نشان
 محسن شهریار  مامور آتش نشان
 سعید سلیمی مامور آتش نشان
   نام و نام خانوادگی  سمت
 احد فائقی رئیس خدمات فنی مهندسی
 کمال نام آور مهندس ناظر نگهداری و تعمیرات برق 
 حبیب اله خزاعی بازرس فنی
 میر محمودموسوی زاده مهندس ناظر نگهداری و تعمیرات سویل  
 مرتضی بیات  مهندس ناظر نگهداری و تعمیرات مکانیک 
 سعید مشکینی اندازه گیر یک 
 بهزاد خلقتی  مهندس مکانیک 
 مقداد رحیمی داروگر مهندس عمران
 رسول کردلو تعمیرات مکانیک 
 مهدی شهریار  تعمیرات برق 
 ذبیح اله رستمی ابزار دقیق
   نام و نام خانوادگی   سمت
 محمد حسینی رئیس تأمین و توزیع 
 قادر نعمتی  کارشناس حمل و نقل فرآورده های نفتی
 جمشیدپزشکی  مسئول مهندسی فرآورده ها
 ساسان افشاری مسئول کنترل کیفیت تأسیسات
 نوید طالشی کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 حسین غلامی نیا کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 سید حمیدرضا نبوی کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 اسماعیل مرادی کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 مهدی جهان آرا کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 مجید نظری کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 مهدی آراسته کارشناس سرویسهای صنعتی و استاندارد
 مجید مشکینی کارشنس حمل و نقل 
  نام و نام خانوادگی سمت
 بابک اباذر نژاد رئیس تأسیسات عملیات
 منصور حیدری  کارمند ارشد کنترل عملیات خروجی کالا
 فریبرز محرمی کارمند کنترل عملیات خروجی کالا
 علیرضا مهاجری  کارمند کنترل عملیات خروجی کالا
 بهنام کریمی  متصدی پیگیری ارسالیها
 علیرضا حجازی رئیس نوبت کاری
 اصغر حسن بیگلو رئیس نوبت کاری
 علی غفاری مخابرات 
 محمد حسن ابراهیم نژاد فرد تخلیه و بارگیری
 احسان  رستمی تخلیه و بارگیری
 مجید ورقاییتخلیه و بارگیری 
 سعید قاسمی تخلیه و بارگیری
 فرید قربانیان تخلیه و بارگیری
 علی ملکی تخلیه و بارگیری
 مصطفی اسدی تخلیه و بارگیری
 عباس خان محمدی تخلیه و بارگیری
 سعید آذرکمان تخلیه و بارگیری
 فرزاد صادقی تخلیه و بارگیری
 مصطفی صالحی تخلیه و بارگیری
 محمد حکمتیار تخلیه و بارگیری
 فرهاد علیجانیان تخلیه و بارگیری
 رضا پهلوانی تخلیه و بارگیری
 حسن محمدی تخلیه و بارگیری
 مهدی مهدیلو تخلیه و بارگیری
 امین قشلاقی تخلیه و بارگیری
 داوود همتی تخلیه و بارگیری
 علیرضا ترکیان تخلیه و بارگیری
 مجید بیات  صدور و دریافت
 حسین علیجانیصدور و دریافت
 مهرداد قدیمی توزیع بار 
   نام و نام خانوادگی سمت
 علیرضا حاجی عسگری  رئیس امور جایگاه های CNG
 جواد محمدی رئیس امور جایگاه های CNG

 

تماس با ما:

زنجان ، بلوار آزادی ، روبروی شهرداری ، خیابان نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان

 
کد پستی : 16839-45167
صندوق پستی : 368-45195