پایگاه اطلاع رسانی مزایده ها و مناقصه ها

 پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات کشور

اطلاعیه______________________________________________

با وجود آنکه نام مناقصه‌گران دریافت‌کننده اسناد، در پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات به صورت الکترونیکی ثبت می‌شود، لکن این ثبت الکترونیکی برای مناقصه‌گزاران فاقد وجاهت حقوقی بوده و معیار قبول یا رد اعلام آمادگی یا پیشنهاد‌هایی که بصورت مکتوب و رسمی از سوی مناقصه‌گران در مهلت تعیین شده کارفرما به مناقصه‌گزاران ارسال می‌شود، نیست.

توجه______________________________________________
طبق قانون برگزاری مناقصات و آیین‌نامه‌های آن، دستگاههای اجرایی موظفند اطلاعات مناقصات، موارد ترک تشریفات و عدم الزام برگزاری مناقصه (شامل فراخوان، اسناد و صورتجلسات تا تعیین برنده و انعقاد قرارداد) را برای عموم از طریق این پايگاه اطلاع رسانی نمایند.
علاقمندان جهت دریافت اطلاعات یادشده از طریق گزینه فراخوان‌ها می‌توانند اطلاعات جاری و بایگانی را جستجو و مشاهده نمایند لیکن برای دریافت اسناد و صورتجلسات ، ثبت‌نام در پایگاه الزامی است.
لازم به یادآوری است این پایگاه به منظور اطلاع‌رسانی مناقصات کشور برای عموم مردم از طریق دولت راه‌ اندازی گردیده و دریافت تمامی اطلاعات فوق کاملاً رایگان بوده و هیچ فرد و گروهی مجاز به اخذ هزینه جهت ارایه خدمات فوق نمی‌باشد.

در صورت عدم مشاهده مناقصات دستگاه های مشمول، به دستگاه ذیربط مراجعه شود .

به استناد بند "ث" ماده (26) آیین‌نامه اجرایی نظام مستندسازی و اطلاع‌رسانی قانون برگزاری مناقصات، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد شرکت در انواع مناقصه،  موارد ترک تشریفات و عدم الزام برگزاری مناقصه را دارند، باید پس از تکمیل فرایند ثبت نام، کد کاربری خود را به دستگاه مناقصه‌گزار اعلام نمایند.

فرایند ثبت نام:

1- انتخاب گزینه ثبت‌نام و تعریف شناسه، رمز عبور و ایمیل معتبر 2- دریافت ایمیل فعال سازی 3- کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل

4- ورود به پایگاه 5- انتخاب گزینه تنظیماتکاربری و زیربخش اصلاح مشخصات حقیقی و حقوقی و تکمیل هر دو زیربخش

برای تکمیل ثبت نام یا ورود به منظور استفاده از امکانات این پایگاه "ورود جهت اخذ و ثبت اطلاعات تکمیلی " را از گوشه بالای سمت راست صفحه انتخاب و اقدام فرمایید.

برای راهنمایی چگونگی ثبت نام و استفاده از پایگاه، به بخش راهنمای پایگاه مراجعه فرمایید. همچنین درصورت وجود هر گونه اشکال، با بخش "مرکز پیام پایگاه" از طریق کلید "ارتباط با ما" تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه_________________________

نشانی نسخه آموزشی پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات به صورت مقابل تغییر یافته است: http://ietsL.mporg.ir

اطلاعیه______________________________________________

در راستای استفاده‌دهی مناسب‌تر به کاربران محترم، نرم‌افزار پایگاه ملی اطلاع‌رسانی مناقصات در تاریخ 19/ 8/ 1388  تغییراتی داشته است که از طریق فایل مقابل قابل دریافت می‌باشد: [ دریافت فایل ]
اسامی شرکت های صلاحیت دار جهت آموزش و اجرای پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات

_________________________________________

 

مناقصه

 کــد عنــوان نــوع تــاریخ شوع
 تــاریخ انقضاء
 مهـلت دریافت اسناد شرکت
مهـلت اسال پیشنهادات
 مشـــاهده اطلاعـــات کامل
 17456 واگذاری حجمی عملیات انبار نفت مناقصه 23/04/1390  31/04/1390 31/04/1390مشاهده اطلاعات کامل
 100903 واگذاری جایگاه CNG مناقصه 04/04/1390  17/04/1390 17/04/1390مشاهده اطلاعات کامل

 

تماس با ما:

زنجان ، بلوار آزادی ، روبروی شهرداری ، خیابان نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان

 
کد پستی : 16839-45167
صندوق پستی : 368-45195