جزییات خبر

برگزاری انتخابات تعیین نماینده دایم جایگاه ها در کمیته رسیدگی به تخلفات

(چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸) ۰۶:۰۰

آقای شهرام کریم خانی به عنوان عضو اصلی و آقای حسین معصومی به عنوان عضو علی البدل جهت عضویت در کمیته رسیدگی به تخلف از قراردادهای شرکت انتخاب گردیدند.


 

به گزارش روابط عمومی به نقل از آقای مهدی مظفر (مسئول بازرسی )عنوان کرد : در راستای رویکرد شرکت مبنی بر توسعه تعامل با کلیه ذینفعان و بهره مندی از ظرفیت و قابلیت های بالقوه آنها جهت ارتقاء کمی و کیفی سوخت رسانی توام با درک متقابل وظایف و الزامات قانونی و در اجرای مصوبه هیات مدیره محترم شرکت، جلسه انتخاب نماینده جایگاه های غیر برند فعال در منطقه زنجان برگزار گردید.

مسئول بازرسی گفت : در این جلسه که با حضور پرشور جایگاه داران برگزار گردید مدیر منطقه بر ضرورت تعامل مسئولان جایگاه ها در راستای سوخترسانی مستمر تاکیدو از زحمات آقای حمیدرضا افضلی به عنوان نماینده سابق جایگاه داران استان در کمیته رسیدگی به تخلفات استان تقدیر بعمل آمد.

وی در ادامه افزود :  هر یک از 5 کاندید عضویت در کمیته نسبت به ارائه برنامه های خود پرداخته و در نهایت پس از رای گیری آقای شهرام کریم خانی به عنوان عضو اصلی و آقای حسین معصومی به عنوان عضو علی البدل جهت عضویت در کمیته رسیدگی به تخلف از قراردادهای شرکت انتخاب گردیدند.

                                                                                          
انتخابات 5
انتخابات 3
انتخابات 2
انتخابات 1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

زنجان ، بلوار آزادی ، روبروی شهرداری ، خیابان نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان

 
کد پستی : 16839-45167
صندوق پستی : 368-45195