جزییات خبر

برگزاری جلسه کارگروه پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فراورده های نفتی استان زنجان

(یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۳۶

مهندس حبیبی از اجرای طرح عرضه نفت سفید با استفاده از زیر ساخت های بانکی در استان با برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی جهت اعلام اولین سهمیه الکترونیکی در شهریور ماه و جمع آوری کالابرگ های کاغذی خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی منطقه زنجان به نقل از آقای مظفر (مسئول بازرسی) طرح عرضه نفت سفید با استفاده از زیر ساخت های بانکی استان اجرا خواهد شد و برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در جهت اعلام اولین سهمیه الکترونیکی در شهریور ماه و جمع آوری کالابرگ های کاغذی می باشد.

در این جلسه مهندس حبیبی مدیر منطقه زنجان با اشاره به برنامه ریزی انجام گرفته جهت عرضه تدریجی بنزین با کارت سوخت شخصی ازبیستم مرداد ماه و با تاکید بر عدم سهمیه بندی و عدم تغییر نرخ این فراورده، از آمادگی کامل جایگاه های استان زنجان و برنامه ریزی منطقه برای این منظور خبر داد. همچنین ابراز امیدواری نمودکه با اجرای این طرح مشکل مربوط به کارت سوخت های مهاجر و قاچاق بنزین با استفاده از این کارت ها در مناطق مرزی حل شود.

وی در ادامه از تلاش شرکت ملی پخش جهت عرضه نفتگاز بخش کشاورزی با زیر ساخت بانکی از ابتدای سال آینده منوط به تکمیل پلاک گذاری ادوات کشاورزی خبر داده و بر ضرورت جداسازی مخازن جاساز خودروهای حامل فراورده های نفتی مکشوفه که توسط نیروی انتظامی استان توقیف می گردند، تأکید نمود.

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

زنجان ، بلوار آزادی ، روبروی شهرداری ، خیابان نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان

 
کد پستی : 16839-45167
صندوق پستی : 368-45195