جزییات خبر

در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه زنجان محقق شد

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۱۱

مانور کنترل نفتکش های عبوری از محورهای مواصلاتی استان زنجان

به گزارش روابط عمومی منطقه زنجان، مسئول بازرسی منطقه گفت : با توجه به موقعیت جغرافیائی استان در همسایگی با 7 استان و باهماهنگی های به عمل آمده با عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، به صورت مستمر نسبت به انجام بازرسی و کنترل خودروهای عبوری از محورهای مواصلاتی استان با هدف مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فراورده های نفتی اقدام می گردد.

مهدی مظفر گفت : با اشاره به اینکه عمده فراورده های نفتی مکشوفه در استان مربوط به محموله های عبوری از محورهای مواصلاتی به مقصد استان تهران بوده است . تعامل و همکاری بسیار مطلوب شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه زنجان و عوامل پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در شناسائی محموله های قاچاق تاکید و شناسائی مخازن جاساز، کنترل پلمپ ها و کنترل کیفیت فراورده های نفتی در محل کشف را از مزایای برگزاری این مانورها دانست.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در سایه کنترل های به عمل آمده استان زنجان به عنوان گلوگاه در شناسائی فراورده های نفتی قاچاق و برخورد با قاچاقچیان سوخت عمل می کند از اهتمام و عزم جدی منطقه زنجان در جلوگیری از قاچاق سوخت به عنوان سرمایه های ملی کشور خبر داد.

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

زنجان ، بلوار آزادی ، روبروی شهرداری ، خیابان نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان

 
کد پستی : 16839-45167
صندوق پستی : 368-45195