جزییات خبر

وضعیت کارت سوخت ها در نواحی منطقه زنجان

(چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۱۵

آمار کارت سوخت های مفقودی و حذف رمز شده ناحیه خدابنده

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، سرپرست ناحیه خدابنده از وضعیت کارت سوخت ها در ناحیه خبر داد.

بیت ا.. ذوالقدر گفت: درصورت جاماندن کارت هوشمند سوخت افراد در جایگاه، مسئول جایگاه موظف به نگهداری کارت به مدت 3 روز بوده تا در صورت مراجعه مالک با بررسی مستندات نسبت به تحویل اقدام گردد. پس از سپری شدن زمان مذکور، کارت سوخت ها طی لیست به ناحیه تحویل می گردد و اگر مالک در مدت حداکثر یک ماه(با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا) جهت دریافت کارت مراجعه نکرد کارت سوخت باطل می گردد که با مراجعه به دفاتر خدمات پلیس +10 می تواند درخواست صدور کارت المثنی نماید.

وی افزود: بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران رمز کارت‌های سوخت به صورت پیش فرض 4 رقم سمت راست کد ملی شخصی است که کارت سوخت به نام او صادرشده است اما عده‌ای که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده اند می‌توانند با مراجعه به ناحیه اقدام به حذف رمز کارت سوخت نمایند.

وی اشاره کرد: از ابتدای سال جاری تعداد 351 فقره کارت سوخت حذف رمز صورت گرفته، تعداد 40 فقره کارت سوخت جا مانده در جایگاه ها ابطال و تعداد 22 فقره کارت سوخت مجاری عرضه معیوب شده است.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید