جزییات خبر

انجام بیش از 7500 بازدید از توزیع و مصرف کنندگان فراورده های نفتی در منطقه زنجان

(شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۳:۰۲

بازدید های یکساله در جهت کنترل کمی و کیفی فراورده های نفتی

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان مدیر منطقه از انجام تعداد 5450 بازدید از مجاری عرضه سوخت و 2200 بازدید از مصرف‌کنندگان عمده و جزءدر سطح استان خبر داد.

حمید حبیبی گفت: از بیستم اسفند ماه ۹۹ تا ۱۵ فروردین سال جدید طرح نظارت نوروزی بر مجاری عرضه سوخت به منظور کنترل و نظارت بر فروش و توزیع فراورده بنزین و نفتگاز طی150 بازدید از جایگاه های پر تردد و در مسیر محور های مواصلاتی و مسافر پذیر اجرا گردید که امید است موفق به بهبود شرایط برای مسافران نوروزی شده باشیم.

وی افزود: به همین صورت تعداد 5450 بازدید از مجاری عرضه سوخت و 2200 بازدید از مصرف‌کنندگان عمده و جزء در طول سال 1399 در جهت کنترل کمی و کیفی و عملیات فروش ومصرف فراورده های نفتی توسط کارشناسان و نمایندگان واحدهای مهندسی، بازرگانی، نواحی 3 گانه، بازرسی، HSE ، CNG و سرویس های صنعتی انجام شد.

وی به طرح بازدید کارگروه استانی نیز اشاره کرد و گفت: به غیر از موارد یاد شده، با مشارکت نمایندگان استانداری، اداره کل راه داری و حمل‌ و نقل جاده‌ای، ستاد اقامه نماز و بهداشت استان و روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان زنجان نیز از جایگاه‌های عرضه سوخت، نمازخانه‌های بین‌راهی و مجتمع های خدماتی و رفاهی استان به صورت دوره ای 400 بازدید به عمل آورده شد

                                                                                        
بازدید 2
بازدید 1

                                                                                 369874   
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید