جزییات خبر

حذف رمز بیش از 700 کارت هوشمند سوخت در منطقه زنجان

(چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰) ۰۹:۵۰

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه زنجان مدیر منطقه از حذف رمز بیش از 700 فقره کارت هوشمند سوخت در سه ماهه نخست سال ‌جاری در سطح این منطقه خبر داد.

حمید حبیبی گفت: علاوه بر برنامه‌ریزی در راستای تأمین و توزیع به موقع سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف مصرف به عنوان رسالت اصلی شرکت، نظارت بر انجام مطلوب ارائه خدمات کارت هوشمند سوخت به مراجعین با جدیت تمام انجام می‌شود به طوریکه در سه ماهه نخست سال‌جاری بیش از 700 فقره کارت هوشمند سوخت در منطقه حذف رمز شده است.
وی با اشاره به تکریم مراجعین و رعایت حقوق شهروندی افزود: در سال 1399 بیش از 3800 فقره کارت هوشمند سوخت حذف رمز شده و برای بیش از 9000 نفر درباره مسائل مربوط به کارت هوشمند سوخت از قبیل نحوه درخواست و پیگیری کارت هوشمند سوخت، کارت‌های جامانده در جایگاه، اطلاعات مربوط به سهمیه خودروها و مسائل مربوطه، راهنمایی لازم توسط کارشناسان منطقه انجام شده است.

وی یادآور شد: علاوه بر پاسخگویی نواحی 3 گانه منطقه، تعداد 15 باب دفتر خدمات پلیس +10 نیز در سطح استان آماده ارائه سایر خدمات کارت هوشمند سوخت نظیر اعلام مفقودی و درخواست کارت سوخت المثنی، استعلام، پیگیری و مسائل مربوط به آن هستند.
مدیر منطقه زنجان افزود: شهروندان محترم می‌توانند هرگونه سؤال، شکایت و انتقاد خود در مورد کارت هوشمند سوخت را از طریق مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان به شماره تماس 09627 شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران مطرح و پیگیری کنند.

روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید