جزییات خبر

کسب مدال طلای مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی توسط فرزند مالک جایگاه فرهنگ منطقه زنجان

(سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۳۳

درخشش عرفان معصومی در مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ( IMC2021 )

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران منطقه زنجان , رئیس روابط عمومی به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ) از کسب مدال طلای مسابقات دانشجویی ( IMC2021 )توسط عرفان معصومی فرزند مالک جایگاه عرضه سوخت فرهنگ خبر داد.

مصطفی برجی گفت : عرفان معصومی دانشجوی کارشناسی دانشگاه تبریز به همراه آرمان شیردل در قالب تیم دو نفره رشته ریاضی موفق به کسب مدال طلای این دوره از مسابقات و رتبه اول کشوری در بیست و هشتمین مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ( IMC2021)  شدند.

وی افزود : در این دوره از مسابقات که ازتاریخ دوم تا هشتم آگوست سال 2021 میلادی به میزبانی دانشگاه کالج لندن برگزارشد ؛ دانشگاه تبریز موفق به کسب دومدال طلا (جایزه اول ) شدند و در نتایج تیمی نیز تیم این دانشگاه در بین همه تیم های دانشگاه های کشور ؛ رتبه اول تیمی را به خود اختصاص داده است .

وی یاد آور شد: مسابقات جهانی ریاضی دانشجویی ( IMC2021) از معتبرترین مسابقات جهانی ریاضی در سطح دانشجویان دوره کارشناسی است که هرساله به میزبانی دانشگاه کالج لندن و با شرکت تیم هایی از برترین دانشگاه های جهان برگزار می شود که امسال نیز همانند سال گذشته به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی برگزارشد.

                                                                                
طلای 3
طلای 2
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید